Web nellshop.cz

Pro společnost NELLSHOP s.r.o. jsme připravili celkové řešení e-shopu s oblečením a doplňky této pardubické designové značky.

Pro e-shop jsme připravili jak grafickou podobu stránky, tak celé e-shopové řešení včetně napojení na online platební systém. Web jsme dále ladili z hlediska přehlednosti, jednoduché ovladatelnosti a propojení na komunitní servery.
Nově jsme pro klienta vytvořili kopii e-shopu pro Slovensko, upravili celý front end webu pro snadný překlad do dalších jazyků a provázali back end webu s českou verzí tak, aby měly všechny jazykové mutace aktuální informace o dostupnosti zboží apod.
Z marketingových prvků spravujeme e-shopu PPC kampaně a hledáme další distribuční kanály.
Zajímavé stylové oblečení a doplňky naleznete na webu NELLshop.cz

nellshop

PODROBNOSTI PROJEKTU

  • návrh wireframes
  • grafický návrh
  • kódování šablon
  • responsivní web
  • jazykové mutace webu

HODNOCENÍ PROJEKTU

"Po pečlivém výbětu dodavatele našich webových stánek a e-shopu jsme se rozhodli pro spolupráci s firmou Collorito, která pro nás vytvořila jedinečné řešení na zakázku a po dobu naši spolupráce jsme s odváděnou praví velice spokojeni. V současné době rozšiřujeme se společností naši spolupráci o další internetové projekty. Bylo pro nás důležité najít vhodného partnera pro další rozvoj což se, jak pevně věřím, podařilo."

- Martin Rázek, majitel Pro NELL s.r.o. a NELLshop s.r.o.