O nás

Collorito teamUž od roku 2013 se snažíme našim klientům vykouzlit úsměv na tváři. Vzhledem k tomu, že jsme po pár měsících spadli do DPH, absolvovali několik kontrol od úřadů na anonymní udání a založili dceřinou společnost Collorito Ads, myslíme, že se nám docela daří.

Jsme team lidí, které už nebavilo dělat věci, které neměly úplně smysl, trápit se zbytečnostma nebo vytvářet projekty bez budoucnosti. Proto jsme se dali do kupy a založili Collorito, jehož hlavním cílem je nabízet kvalitní služby za odpovídající cenu. Bez balamucení klientů, obchodních fíglů nebo neustálého přesvědčování – pěkně narovinu.

Nejsme a nikdy nebudeme ohromná agentura, neumíme a nikdy nebudeme umět všechno. V tom, co nabízíme, jsme si ale jistí a můžeme klientům garantovat dosažení všech stanovených cílů.

  • michal
    MICHALjednatel Collorito s.r.o.Nejdůležitější člověk ve firmě, vrchní řidič a srandista. Michal se stará o chod společnosti, posílá nám výplaty a stará se o naši zábavu především v jeho silných pátečních odpolednech. Mimo povinností, které s sebou nese pozice jednatele, se také zabývá správou portfolia našich projektů, webů klientů nebo internetovou reklamou.
  • honza
    HONZAmanager vlastních projektůVášnivý cestovatel, hnidopich a věčný pesimista. Spolu s Michalem má na starosti Honza chod společnosti, správu klientských webů a ladění internetových reklam a kampaní. Jeho hlavní doménou jsou však naše webové projekty. Týden co týden přichází s novými nápady, které jsou ostatními členy týmu po zásluze zkritizovány.

KONTAKTUJTE NÁS