Internetová reklama

Chcete propagovat svoje stránky nebo naopak zvýšit jejich výdělky? S internetovou reklamou máme bohatou zkušenost a jsme tak schopni Vám nabídnout ideální řešení právě pro Váš projekt.

 • PPC reklama
  V PPC reklamě jsme za svoji kariéru proinvestovali miliony. Kampaně jsme vedli jak v České republice, tak na zahraničních trzích.

  Díky zkušenostem a informacím, které jsme během správy kampaní získali, Vám doporučíme, které PPC systémy, jaké reklamy a které publikum je pro Vás cílové. Na druhou stranu Vám doporučíme čemu se vyhnout a jaké investice se Vám nikdy nevyplatí.

 • Emailové kampaně
  Cílená emailová kampaň může být velmi zajímavým a levným nástrojem, který podpoří prodej produktu nebo návštěvnost webové stránky.

  Pracujeme jen a pouze s emaily, které nám dodáte a příjemci prokazatelně udělili souhlas se zasíláním kampaní – neprovádíme odesílání tisíců emailů bez jakéhokoliv cíle – jednoduše se nám to hnusí a navíc to postrádá jakýkoliv ekonomický smysl.

 • Výdělky z provozu webu
  Máte web a chcete, aby Vám vydělával? Najdeme ideální řešení v kombinaci reklamních polí a affiliate systémů, které zvýší výdělky z Vašich projektů. Víme o čem mluvíme – ve svém portfoliu máme weby, které každý měsíc vydělávají na reklamách a affiliate systémech desetitisíce.

CHCI INTERNETOVOU REKLAMU